23 Ekim 2016 Pazar

Memlekete Kesin Dönüş mü?

Çok çok zaman önce blog yazmayı bırakmıştım. Zorlu bir sınav vardı önümde ve sonrasında da hayatın getirdikleri uzaklaştırdı beni iyice buradan. Sonra işe alış, şehre alış, yüksek lisans derken hep ihmal ettim burayı. Uzun süredir bir şeyler hakkında da yazmak istiyorum. Şimdilik bu girdi kalsın bakalım. Belki tekrar yazmaya başlarım. Blogger sunduğu zayıf tasarım çok şevk vermiyor. Acaba hiç okuyucu kaldı mı buralarda?

İstatistiklere baktım, hala giren çıkan birileri var. Güzel bir şeyler var gibi aklımda. Belki yararlı olacak şeyler. Yazarken sıkmayacak şeyler. Ama önce biraz daha inceleme yapmalı. Arşive baktım da ne kadar zaman geçmiş öyle. Daha olgun içerikler üretmeli. Belki daha bilimsel, belki daha çok talep gören belki okuyanın işine yarayacak şeyler. İddaa tüyoları vermeyi düşünüyorum. Banko maçları bilen bir arkadaş var. Onunla da konuştum. Olur diyor. Şaka yapıyorum tabii.

Belki de biraz daha profesyonel işler yapmak lazım. Biraz bakınayım da belki geldiğim gibi giderim.

Güncelleme : Blogger'ın kısıtlı imkanları taşınmayı zorunlu kıldı. Buradan devam ediyorum şimdilik. Gören duyan varsa : http://sirazduvari.com/ 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme